2022-01-19

Powołania 2016

2016
Mecz wewnętrzny z K.S. Delta Warszawa 2015

22-01-2022 (sobota) 16:30, Warszawa, ul. Kazimierzowska 58
Zbiórka 22-01-2022 (sobota) 16:20, Warszawa, ul. Kazimierzowska 58, w strojach reprezentacyjnych (dres reprezentacyjny, koszulka polo i/lub koszulka z herbem)

Zawodnicy: Jastrzębski Maksymilian, Jeziorski Jan, Kępa Jakub, Klein Jakub, Kozieł Ksawery, Kupidura Olivier, Mędzrzejewski Maksymilian, Młynarski Konstanty, Mroczek Jędrzej, Pietrzykowski Aleksander, Troszczyński Karol, Trzeciak Szymon, Wieczorek Nikodem

Zabieramy: LEGITYMACJĘ lub inny dokument oficjalny ze zdjęciem (dowód osobisty, paszport), sprzęt treningowy (koszulka, spodenki, getry), dres treningowy, ortalion, ochraniacze, buty piłkarskie KORKI, wodę lub napój izotoniczny, banan, sprzęt do kąpieli (ręcznik, klapki, płyn do mycia).
2022-01-19

Powołania 2013 Górny Mokotów

2013 Górny Mokotów
Turniej Progres Cup

23-01-2022 (niedziela) 09:00, ul. Janusza Korczaka 15, Garwolin
Zbiórka 23-01-2022 (niedziela) 08:30, ul. Janusza Korczaka 15, Garwolin, w strojach reprezentacyjnych (dres reprezentacyjny, koszulka polo i/lub koszulka z herbem)

Zawodnicy: Arciszewski Tomasz, Flago Sebastian, Golema Antoni, Król Tadeusz, Kucharski Maciej, Oracz Maciej, Płocica Aleksander, Płocica Mateusz, Stępień Franciszek

Zabieramy: LEGITYMACJĘ lub inny dokument oficjalny ze zdjęciem (dowód osobisty, paszport), sprzęt treningowy (koszulka, spodenki, getry), dres treningowy, ortalion, ochraniacze, buty piłkarskie HALÓWKI, wodę lub napój izotoniczny, banan, sprzęt do kąpieli (ręcznik, klapki, płyn do mycia).
2022-01-17

Sparing z AP Żuri Football Olsztyn

Pierwszy w nowym roku kalendarzowym sparing rozgrywaliśmy w bardzo trudnych warunkach atmosferycznych. Przy padającym śniegu, mroźnym, ostrym wietrze przyszło nam rywalizować z AP Żuri Football Olsztyn. Konfrontacja rozpoczęła się od wzajemnego badania sił i każda ze stron próbowała narzucić swój styl gry. Z każdą kolejną upływającą minutą do głosu zaczęli dochodzić gospodarze, którzy lepiej radzili sobie z warunkami panującymi tego dnia na boisku. W naszych działaniach brakowało dynamiki i zdecydowania. Wybory, które podejmowaliśmy również były dalekie od ideału. Jest to dopiero początek przygotowań do nowego sezonu i w tym meczu widać było jeszcze dysproporcje wynikające z częstotliwości gry danych zawodników w ostatnim czasie. Najistotniejsze jest jednak to, że pierwszy raz od dłuższego czasu kadra meczowa liczyła kilkunastu zawodników, którzy otrzymali określoną ilość minut na boisku. Odznaczamy ten mecz w kalendarzu jako odbyty i na jego bazie postaramy się wyciągnąć jak najwięcej konstruktywnych wniosków. ŁK

AP Żuri Football Olsztyn - K.S. Delta Warszawa 4:2 (2:0)

Bramki: 52' Ignaszak J. - Pliszkiewicz K., 56' Szmyt A.

Skład: Szczodroński B. - Malesa N., Szmyt A., Karłowski L. - Ignaszak J., Milo M., Pliszkiewicz K., Bogucki K. - Zaliwski K.

Wchodzący: Ede V., Stempowicz K., Pisarewicz D., Lukić M., Wójciak N.

2022-01-17

Sparing z AP Żuri Football Olsztyn

Nietypowo bo w poniedziałkowe popołudnie zmierzyliśmy się z pochodzącym z Olsztyna zespołem AP Żuri Football. Od początku mecz dobrze się dla nas układał. Bardzo dobrze radziliśmy sobie w fazie ataku, gdzie potrafiliśmy wyjść spod pressingu gospodarzy i raz po raz tworzyliśmy sobie dogodne okazje. W pierwszej połowie trzykrotnie pokonaliśmy bramkarza Żuri, mimo że okazji 100-procentowych mieliśmy dużo więcej. Wciąż do poprawy mamy finalizację. W obronie byliśmy dobrze ustawieni, czujni i gotowi do odbioru w każdej chwili. Cieszy również, że w drugiej połowie potrafiliśmy utrzymać poziom gry, choć pod względem zdobytych bramek wyglądaliśmy trochę gorzej. Niestety z biegiem czasu poziom naszej koncentracji trochę się obniżył, przez co do głosu doszli gospodarze i w końcówce meczu śmiało mogli pokusić się nie tylko o honorowe trafienie. Niemniej jestem bardzo zadowolony z dzisiejszego pojedynku i jest on dobrym prognostykiem przed dalszymi przygotowaniami do rozpoczęcia rozgrywek ligowych. KT

AP Żuri Football Olsztyn – K.S. Delta Warszawa 0:4 (0:3)

Bramki: 21’ Konanau M. – Lubelski M., 24’ Mulawa Ł. – Perliceusz M., 45’ Mućko M. – Perliceusz M., 70’ Lis T. – Shamaryn S.

Skład: Rychlica K. – Pawłowski I., Król K., Kusak A. – Perliceusz M., Hoppe M., Ede B., Lubelski M. – Michalski P. – Konanau M., Mulawa Ł.

Wchodzący: Zaleski J., Shamaryn S., Mućko M., Plewka I., Kostrzeba F., Lis T., Sierakowski K.

2022-01-17

1% - prośba o darowizny

Mamy obecnie czas rozliczania podatków za rok 2021. Nieustająco zwracamy się z gorącą prośbą do wszystkich związanych z naszym klubem aby wypełniając swoje deklaracje PIT pamiętali o naszych chłopcach. Prosimy o przeznaczenie 1% z podatku na nasze pociechy (wszystkie środki zostaną przeznaczone na dopłaty do zimowych zajęć).

Jesteśmy pewni, że widząc w jaki sposób pracujemy i co robimy nie będziecie się Państwo wahać. Bardzo gorąco prosimy o wpisanie naszego numeru KRS 0000111565 w odpowiednią rubrykę PIT w Państwa deklaracjach.

2022-01-17

BKDS - Biuro Edukacji

Pierwsze w tym roku obrady Branżowej Komisji Dialogu Społecznego przy Biurze Edukacji za nami. Na wstępie omówiliśmy zagadnienia jakimi będziemy się zajmować w roku bieżącym i na najbliższych spotkaniach. Następnie dyskutowaliśmy o Edukacji Kulturalnej i kwestiach z nią związanych. Na zakończenie jeszcze był omawiane różne sprawy organizacyjne, kolejne spotkanie w lutym lub marcu.

Andrzej Trzeciakowski
Prezes Zarządu K.S. Delta Warszawa
Członek Warszawskiej Rady Działalności Pożytku Publicznego


Następny przystanek – Przystanek Cafe JEZIORNA 2.

Autobus miejski, czyli pojazd służący do przewozu dużej liczby osób na stosunkowo krótkich trasach. Taką postać autobusu zna każdy człowiek na świecie, który chociaż raz miał okazję takim wehikułem podróżować. Kiedy podczas jazdy waszym następnym przystankiem okaże się – „Przystanek Cafe” ulica JEZIORNA 2 – nic co dotychczas znaliście nie będzie już takie samo.

Ogłaszamy koniec biletów, kasowników, „kanarów”, duchoty, zaparowanych szyb i wiecznego ścisku. W Przystanek Cafe gwarantujemy wspaniałą przyjacielską atmosferę, dobre jedzenie i doborowe towarzystwo, a to wszystko otrzymacie bez ważnego biletu.Nasz autobus był prawdziwym autobusem miejskim. Przeszedł wielką transformację, która zmieniła jego wnętrze na nietypową, jak na znane wam uroki kawiarnię. Z zewnątrz przypominamy miejskie autobusy jeżdżące po Warszawie, jednak po wejściu do środka widać już ogromną różnicę.

Zainspirowani przedwojenną Warszawą, oraz zakochani we współczesnej stolicy Polski, chcieliśmy oddać urok naszego miasta. W Przystanek Cafe znajdziecie pocztówki, albumy oraz książki z widokami starej, jak i tej obecnej Warszawy.

Naszym atutem jest również duży teren zielony. Przystanek Cafe mieści się na terenie Klubu Sportowego Delta Warszawa. Do dyspozycji mamy zadbany trawnik, na którym miejsce dla siebie znajdą zarówno fani relaksu, jak i fani aktywnego wypoczynku.

Zapraszamy wszystkich na niezapomnianą „przejażdżkę” naszym pięknym żółto-czerwonym autobusem. Jeśli zatem ktoś zada pytanie: Jaki jest następny przystanek? Odpowiedź będzie jedna: „Przystanek Cafe” ulica Jeziorna 2.

NIECZYNNE

Zapraszamy wiosną 2020!


"Kabaret FEST - Telefon"


"Race of Champions"


"Santa Baby"


Wszystkie filmy z udziałem Przystanku znajdziecie na naszym kanale YouTube - PrzystanekCafe

Cały dochód uzyskany z prowadzenia kawiarni "Przystanek Cafe" przeznaczony jest na działalnośœć statutową Klubu Sportowego Delta Warszawa. ©2012 K.S. Delta Warszawa